Nadruki na koszulkach

Nadruki na koszulkach

Druk koszulek jest coraz popularniejszy. Jest to nie tylko pomysł na znakomity, oryginalny, niebanalny prezent, ale także wspaniała okazja do zareklamowania swojej firmy. Druk na odzieży wyraźnie zwraca uwagę i przyciąga wzrok; mało kto przechodzi obok niego obojętnie. Im bardziej oryginalny i rzucający się w oczy – tym lepiej. Co warto wiedzieć o druku koszulek?

 

Rodzaje produktów z nadrukami

 

Wyróżniamy mnóstwo produktów z nadrukami, które możemy kupić lub zamówić w rozmaitych sklepach oferujących tego rodzaju usługi. Do najpopularniejszych z nich należą:

– koszulki polo z nadrukami

– koszulki reklamowe z nadrukiem

– koszulki sportowe z nadrukiem

– koszulki do biegania z nadrukiem

– koszulki na siłownię z nadrukiem

– koszulki rowerowe z nadrukiem

– bluzy z nadrukiem

– odzież biznesowa z nadrukiem

– odzież firmowa z nadrukiem

– odzież robocza z nadrukiem

– czapki reklamowe

– torby reklamowe

Jak widać, produkty z nadrukiem cieszą się coraz większą popularnością i można je spotkać coraz częściej z rozmaitych miejscach.

 

W jaki sposób znakowana jest odzież?

 

Zastanawiasz się w jaki sposób powstają nadruki na koszulkach? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ wiele zależy od tego, jakie materiały wykorzystuje dana firma. Do najpopularniejszych metod znakowania należą:

sitodruk (najbardziej trwała i jedna z najtańszych metod druku)

– folia flex (wykazuje się dużą trwałością; świetnie nadaje się do kurtek)

– haft komputerowy (wyszywanie za pomocą nici projektów graficznych; efekt piękny i niezwyle trwały)

– folia flex lateksowa

– druk cyfrowy (najnowsza forma zdobienia ubrań i materiałów)

– folia flock (polega na wgrzewaniu folii jednobarwnej z meszkiem na ubranie)

– sublimacja

Zastosowana metoda jest zależna od tego, z jakiego materiału została wykonana odzież, a także od nakładu. Należy więc nasze ubranie powierzyć w ręce specjalistów i przekonać się, którą metodę zastosują do naszego produktu.

Warto wiedzieć, że do drukowania najlepiej nadaje się odzież wysokiej jakości, np. wykonana w 100% z bawełny.

 

Zalety odzieży z nadrukiem

 

Koszulki z nadrukiem są naszą doskonałą reklamą. Dzięki zakładaniu ubrań z logo własnej firmy, budujemy jej spójny, rozpoznawalny i profesjonalny wizerunek. Zaprojektowana koszulka to propozycja dla wszystkich: dla tych, którzy marzą o jakimś ciekawym nadruku, by wyróżnić się w tłumie przeciętnie ubranych; dla tych, którzy mają duże ambicje i chcą rozreklamować swoją firmę; a także dla tych, którzy szukają unikalnego pomysłu na niebanalny prezent. Ciekawą formą druku koszulki jest również nadruk z własnym zdjęciem (lub innym, które jest dla nas z jakiegoś powodu ważne). Jak widać, odzież z nadrukiem daje nam wiele rozmaitych możliwości. Warto wybrać swój idealny nadruk i cieszyć się oryginalnym ubraniem na długie lata.

COMMENTS